Novinka
Doprava zdarma
SmartWatch Hodinky KingWear KW88

Kód výrobku: 2SM194
Vyprodáno
do 14 dnů

Cena: 2 799,00 Kč
2 267,19 Kč bez DPH

Popis:

Smart Watch KW88 s 1.39 inch Amoled Screen displayem, s rozlíšením 400 x 400 mpx s operačním systémem Android, s procesorem MTK6580 Quad Core 1.39GHz patří mezi nejchytřejší hodinky na trhu.

Do hodinek lze nainstalovat přes 2 miliony aplikací a her, které jsou volně dostupné v Obchodě Google play.

Hodinky vynikají nádherným velkým UHD Amoled displejem s živými barvami a výbornými pozorovacími úhly.

S hodinkami si užijete díky Obchodu Google play tolik srandy jako na mobilu!

Hodinky dodáváme v luxusní dárkové krhabičce.

Paměť zařízení je 512MB RAM.

Fotoaparát má 2,0 mpx.

Rozměry zařízení jsou 55 x 47 x 14mm.

Mez klíčové funkce patří: - Instalace aplikací z Obchodu Google play.

Mezi nejzajímavější patří: Facebook, Messenger, YouTube, WhatsApp, Viber, Instagram, Skype, Počasí, Mapy, iDnes, Novinky, Jízdní řády, Překladač, Email, Word, Excel, Powerpoint, Poznámky, Endomondo, Runkeeper, Runtastic, Google Chrome a spousta dalších aplikací a her - WiFi a 3G mobilní internet - GPS: hodinky lze využít pro navigování ve spolupráci s Google Maps nebo jinou aplikací - Fotoaparát s rozlišením 2,0 MPx pro zachycení každodenních okamžiků - Ciferník se sám rozsvítí pouhým pohledem na hodinky (otočením zápěstí) - Senzor srdečního tepu společně s krokoměrem a měřením kalorií poslouží jako parťák a trenér při sportovních aktivitách - Notofikace - Hodinky vás budou po připojení k mobilnímu telefenou (Android a iPhone) informovat o příchozích hovorech a SMS.

Upozorní na přijatou zprávu z Facebook, Messenger, WhatsApp apod. - Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru lze z hodinek přímo volat a vytáčet čísla z kontaktů nebo číselníku (nutné vložit SIM kartu) .

Hodinky jsou voděodolné (certifikace IP54) - Hlasové ovládání Google: vytáčejte čísla, kontakty nebo vyhledávejte na internetu pomocí hlasových povelů